Sannikov.info

Історія християнства (укр видання)

Представляем новое издание книги С.В. Санникова на украинском языке: "Популярна історія християнства". Стоимость эквивалент $25. ЗАКАЗАТЬ ЗДЕСЬ. Видавництво "САММІТ КНІГА"

Ця книга розповідає як група малоосвічених бідняків з окраїни римської імперії змогла почати релігійний рух, якого додержується сьогодні кожна третя людина, котра живе на землі.

Творча група, яка працювала над книгою, вирішила просто й чесно розповісти читачеві, необізнаному з релігієзнавчими й богословськими тонкощами, про історію найвеличнішої світової релігії. наша розповідь не обмежується православними чи католиками. Книга розповідає про всіх, хто називає себе християнами. Ми намагаємося показати історію християнства в Європі й візантії, в америці й африці, скрізь, де воно поширилося.

Сучасному читачеві важко сприймати тільки текст, тому в книзі ви знайдете понад 2500 історичних ілюстрацій, а також перекази, легенди й зразки першоджерел, що допоможуть поринути в таємничий світ минулого. на дорозі завдовжки у двадцять століть вас супроводжуватимуть студент і історик, із діалогу яких ви зможете зрозуміти, чому можуть навчити давні події людину третього тисячоліття.

Книга становить собою перероблене видання двотомника автора «Двадцять століть християнства». 

Наши коллеги

Наши контакты

Если у вас будут вопросы, обращайтесь к нам:

  • Hot line: +380-48-732-0165

В социальных сетях

Ищите нас в социальных сетях и общайтесь с нами: